Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs 007 Zurich - Hamburg (11:00)

11:00 Zürich Carparkplatz am Shilquai
12:15 Lörrach Dworzec autobusowy, Bahnhofstraße, 79539, pl. C i D
13:30 Freiburg im Breisgau Hbf/ZOB
15:45 Heidelberg
16:40 Darmstadt Hbf, Westseite
18:25 Hildesheim Goslarsche Straße 71
20:25 Gottingen Hbf. Berliner Str.
23:50 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy Zürich - Hamburg

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information