Według czasu
Według ceny

Kurs 011 Bodensee - Dortmund (07:20)

Wyjazdy: 17 Paź, 18 Paź, 19 Paź, 20 Paź, 21 Paź, 22 Paź, 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź
07:20 Konstanz Döbeleparkplatz
08:40 Titisee Am Badeparadies 1, 79822
09:30 Freiburg im Breisgau Hbf/ZOB
10:30 Kehl Busbahnhof/Hbf
10:45 Strasbourg Place de l Etoile
15:35 Leverkusen Dworzec kolejowy
16:30 Düsseldorf ZOB
17:15 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
17:45 Bochum Wittener Straße, železniční most
18:10 Dortmund ZOB bei Hbf
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy Konstanz - Dortmund

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information