Według czasu
Według ceny

Kurs 011 Bodensee - Dortmund (07:20)

Wyjazdy: codziennie
07:20 Konstanz Döbeleparkplatz
08:40 Titisee Am Badeparadies 1, 79822
09:30 Freiburg im Breisgau Hbf/ZOB
10:30 Kehl Busbahnhof/Hbf
10:45 Strasbourg Place de l Etoile
15:35 Leverkusen Dworzec kolejowy
16:30 Düsseldorf
17:15 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
17:45 Bochum
18:10 Dortmund
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy Konstanz - Dortmund

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information