Według czasu
Według ceny

Kurs 011 Dortmund - Bodensee (07:45)

Wyjazdy: 17 Paź, 18 Paź, 19 Paź, 20 Paź, 21 Paź, 22 Paź, 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź
07:45 Dortmund ZOB, Steinstrasse
08:15 Bochum Wittener Straße, železniční most
08:50 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
09:45 Düsseldorf ZOB
10:45 Leverkusen Dworzec kolejowy
15:30 Strasbourg Place de l Etoile
15:45 Kehl Busbahnhof/Hbf
17:00 Freiburg im Breisgau Hbf/ZOB
17:40 Titisee Am Badeparadies 1, 79822
19:00 Konstanz Döbeleparkplatz
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy Dortmund - Konstanz

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information