Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs 011 Dortmund - Bodensee (07:45)

07:45 Dortmund
08:15 Bochum
08:50 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
09:45 Düsseldorf
10:45 Leverkusen Dworzec kolejowy
15:30 Strasbourg Place de l Etoile
15:45 Kehl Busbahnhof/Hbf
17:00 Freiburg im Breisgau Hbf/ZOB
17:40 Titisee Am Badeparadies 1, 79822
19:00 Konstanz Döbeleparkplatz
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy Dortmund - Konstanz

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information