Według czasu
Według ceny

Kurs 027 Munchen - Essen (07:15)

Wyjazdy: 29 Cze, 30 Cze, 1 Lip, 2 Lip, 3 Lip, 4 Lip, 5 Lip, 6 Lip, 7 Lip, 8 Lip
07:15 München ZOB
08:20 Augsburg P+R-Platz, Oberhausen-Nord
10:00 Stuttgart
11:35 Heilbronn Hbf-Busbahnhof
12:45 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
13:35 Darmstadt Hbf, Westseite
16:05 Leverkusen Dworzec kolejowy
16:50 Düsseldorf
17:30 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy München - Essen

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information