Według czasu
Według ceny

Kurs 027 Munchen - Essen (07:15)

Wyjazdy: 23 Lis, 24 Lis, 25 Lis, 26 Lis, 27 Lis, 28 Lis, 29 Lis, 30 Lis, 1 Gru, 2 Gru
07:15 München ZOB
08:20 Augsburg P+R-Platz, Oberhausen-Nord
10:00 Stuttgart ZOB S-Zuffenhausen, Burgunderstr.
11:35 Heilbronn Hbf-Busbahnhof
12:45 Mannheim ZOB, ul. Heinrich-von-Stephan
13:35 Darmstadt Hbf, Westseite
16:05 Leverkusen Dworzec kolejowy
16:50 Düsseldorf ZOB
17:30 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy München - Essen

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information