Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs 095 Merano - Munchen (05:00)

05:00 Merano Terme
05:03 Marlengo Kellerei
05:05 Cermes Rathaus
05:15 Lana Lido
05:25 Terlano Karl-Atz-Platz
05:40 Bolzano Hotel Alpi
06:10 Chiusa Bus Station
06:25 Bressanone Dantestraße auf der Hauptstraße
06:50 Vipiteno Deutschhaus
07:25 Innsbruck Busparkplatz am Hofgarten
09:35 München ZOB
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy Merano - München

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information