Według czasu
Według ceny

Kurs 095 Merano - Munchen (08:00)

Wyjazdy: codziennie
08:00 Merano Terme
08:03 Marlengo Kellerei
08:05 Cermes Rathaus
08:15 Lana Lido
08:25 Terlano Karl-Atz-Platz
08:40 Bolzano Hotel Alpi
09:10 Chiusa Bus Station
09:25 Bressanone Dantestraße auf der Hauptstraße
09:50 Vipiteno Deutschhaus
10:25 Innsbruck Busparkplatz am Hofgarten
12:35 München ZOB
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy Merano - München

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information