Według czasu
Według ceny

Kurs 170 Rugen - Dresden

Wyjazdy: 19 Paź, 20 Paź, 21 Paź, 22 Paź, 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 27 Paź, 28 Paź
09:20 Göhren Dworzec PKS, Bahnhofstraße 1-2
09:25 Baabe Chaussee 7
09:35 Sellin Hauptstraße 7-8
09:55 Binz Dworzec autobusowy, Dollahner Straße 17, pl.3
10:15 Bergen auf Rügen Kąt Ringstrasse i B196
10:50 Stralsund Weidendamm, pl.1
11:25 Greifswald Dworzec autobusowy, Bahnhofstraße 36, pl.4
14:40 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
15:25 Berlin airport Shonefeld Lotnisko "Shonefeld"
17:20 Dresden Hansastraße (Neustadt)
17:30 Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy Berlin - Dresden

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information