Według czasu
Według ceny

Kurs 074 Gent - Rostock (08:50)

Wyjazdy: 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 27 Paź, 28 Paź, 30 Paź, 31 Paź, 1 Lis, 2 Lis
08:50 Gent Dampoort Station
10:00 Brussel CCN Gare du Nord
13:05 Düsseldorf ZOB
13:40 Duisburg Hbf
14:10 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
18:00 Bremen Dworzec kolejowy, ZOB, Breitenweg 13
19:45 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
21:55 Rostock ZOB
Przewoźnik: Meinfernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy Gent - Rostock

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information