Według czasu
Według ceny

Kurs 074 Gent - Rostock (10:35)

Wyjazdy: 29 Paź, 5 Lis, 12 Lis, 19 Lis, 26 Lis, 3 Gru, 10 Gru, 17 Gru, 24 Gru, 31 Gru
10:35 Gent Dampoort Station
11:45 Brussel CCN Gare du Nord
14:50 Düsseldorf ZOB
15:25 Duisburg Hbf
15:55 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
19:45 Bremen Dworzec kolejowy, ZOB, Breitenweg 13
21:30 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
23:35 Rostock ZOB
Przewoźnik: Meinfernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy Gent - Rostock

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information