Według czasu
Według ceny

Kurs 267 Praha - Oldenburg (12:15)

Wyjazdy: 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 27 Paź, 28 Paź, 29 Paź, 30 Paź, 31 Paź, 1 Lis
12:15 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
14:25 Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
16:05 Leipzig Hbf.,Goethestr
16:55 Halle ZOB
18:05 Magdeburg ZOB am Hbf
19:20 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
20:30 Hannover ZOB
22:10 Bremen Dworzec kolejowy, ZOB, Breitenweg 13
22:55 Oldenburg ZOB, Karlstrasse (Hbf)
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy Praha - Oldenburg

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information