Według czasu
Według ceny

Kurs 067 Praha - Amsterdam (08:15)

Wyjazdy: 19 Paź, 20 Paź, 21 Paź, 22 Paź, 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 27 Paź, 28 Paź
08:15 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
10:25 Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
12:05 Leipzig Hbf.,Goethestr
13:50 Magdeburg ZOB am Hbf
15:05 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
16:15 Hannover ZOB
17:20 Bad Oeynhausen Dworzec PKS, Königstraße 2
18:10 Osnabruck Dworzec PKS, Eisenbahnstraße 10
21:15 Amsterdam Sloterdijk, Radarweg (Orlyplein), 1043 DT
Przewoźnik: Meinfernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy Praha - Amsterdam

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information