Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs 067 Praha - Amsterdam (08:15)

08:15 Praha
10:25 Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
12:05 Leipzig Hbf.,Goethestr
13:50 Magdeburg
15:05 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
16:15 Hannover
17:20 Bad Oeynhausen Dworzec autobusowy, Königstraße 2,
18:10 Osnabruck Dworzec autobusowy, Eisenbahnstraße 10
21:15 Amsterdam Sloterdijk, Radarweg (Orlyplein), 1043 DT
Przewoźnik: Meinfernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy Praha - Amsterdam

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information