• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Zaporizhia - Heilbronn

Benz Express
Wyjazdy: 16 Wrz, 20 Wrz, 23 Wrz, 27 Wrz, 30 Wrz, 4 Paź, 7 Paź, 11 Paź, 14 Paź, 18 Paź
  1. 16:00Zaporizhia Przystanek autobusowy, pl. Zaporozhskaya (w pobliżu dawnego pomnika Lenina)
  2. 18:00Dnipro Dworzec autobusowy, Kurchatova str. 10
  3. 22:00Kharkiv Dworzec autobusowy, prospekt Gagarina 22
  4. 00:30Poltava Dworzec autobusowy, ul.Velikotirnovskaya 7
  5. 02:25Lubny Dworzec PKS, pr. Volodymyrskiy 157
  6. 06:30Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
  7. 06:45Kyiv Dworzec PKS, "Dachnaja", pr. Peremogy 142
  8. 08:00Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  9. 10:30Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  10. 13:30Lviv Dworzec autobusowy, w pobliżu zapory, ul. Strijska 109
  11. 13:30Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
  12. 16:00Krakovets cło (UA-PL)
  13. 18:00Korczowa cło (PL-UA)
  14. 01:00Zgorzelec cło (PL-DE)
  15. 01:05Ludwigsdorf cło (DE-PL)
  16. 05:30Chemnitz ZOB
  17. 06:15Gera Dworzec
  18. 09:00Nurnberg ZOB
  19. 10:00Ingolstadt ZOB, Esplanade Str.
  20. 11:00München Fröttmaning P+R Parkplatz
  21. 13:00Ulm Eberhard-Finckh-Straße
  22. 14:00Stuttgart airport Airport Busterminal SAB
  23. 15:00Heilbronn Bahnhofstraße 36,
  • Przewoźnik: Benz Express
  • Informacje dodatkowe: Ten bilet podlega wymianie w autobusie przewoźnika, bilet z otwartą datą nie podlega zwrotowi. Pasażer musi być na przystanku za 30 minut do wysyłki autobusu. Przewóz zwierząt jest zabroniony.
  • Bagaż: 2 szt.do 50 kg (60x40x40) -za darmo, każdy dodatkowy kilogram 1 EUR
  • Rabaty: 10% Grupa od 10 osób
    10% Emeryci od 60 lat
    10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
    10% Dzieci 12-15 lat
    20% Dzieci 5-11 lat
    50% Dzieci 0-4 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation