• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Zaporizhia - Karlsruhe

Benz Express
Wyjazdy: 19 Cze, 22 Cze, 26 Cze, 29 Cze, 3 Lip, 6 Lip, 10 Lip, 13 Lip, 17 Lip, 20 Lip
  1. 15:30Zaporizhia Przystanek autobusowy, ul. Borodińska 1A (Koło Kachovske)
  2. 18:00Dnipro Dworzec autobusowy, Kurchatova str. 10
  3. 22:00Kharkiv Dworzec autobusowy, prospekt Gagarina 22
  4. 00:30Poltava Dworzec autobusowy, ul.Velikotirnovskaya 7
  5. 02:30Lubny Dworzec PKS, pr. Volodymyrskiy 157
  6. 06:30Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
  7. 06:45Kyiv Dworzec PKS, "Dachnaja", pr. Peremogy 142
  8. 08:00Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  9. 10:00Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  10. 13:30Lviv Dworzec autobusowy, w pobliżu zapory, ul. Strijska 109
  11. 13:30Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
  12. 16:00Krakovets cło (UA-PL)
  13. 18:00Korczowa cło (PL-UA)
  14. 01:00Zgorzelec cło (PL-DE)
  15. 01:05Ludwigsdorf cło (DE-PL)
  16. 04:30Dresden Riegel Platz
  17. 05:30Chemnitz ZOB
  18. 08:00Nurnberg ZOB
  19. 09:00Ingolstadt ZOB, Esplanade Str.
  20. 10:00München Fröttmaning P+R Parkplatz
  21. 12:00Ulm Eberhard-Finckh-Straße
  22. 13:00Stuttgart airport Airport Busterminal SAB
  • Przewoźnik: Benz Express
  • Informacje dodatkowe: Ten bilet podlega wymianie w autobusie przewoźnika, bilet z otwartą datą nie podlega zwrotowi. Pasażer musi być na przystanku za 30 minut do wysyłki autobusu. Przewóz zwierząt jest zabroniony.
  • Bagaż: 2 szt.do 50 kg (60x40x40) -za darmo, każdy dodatkowy kilogram 1 EUR

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation