• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Zaporizhia - Karlsruhe

Benz Express
Wyjazdy: 27 Wrz, 4 Paź, 11 Paź, 18 Paź, 25 Paź, 1 Lis, 8 Lis, 15 Lis, 22 Lis, 29 Lis
  1. 15:30Zaporizhia Przystanek autobusowy, ul. Borodińska, 1A (Koło Kachovske)
  2. 18:00Dnipro Dworzec PKS, str. Kurchatova, 10
  3. 22:00Kharkiv Dworzec PKS, prospekt Gagarina, 22
  4. 00:30Poltava Dworzec PKS, ul. Velykotyrnivska, 7
  5. 06:30Kyiv Dworzec PKS "Kyiv", ul. S. Petliury, 32
  6. 06:45Kyiv Dworzec PKS "Dachna", al. Peremohy, 142
  7. 08:00Zhytomyr Dworzec PKS, ul. Kyivska, 93
  8. 10:00Rivne Dworzec PKS, ul. Kyivska, 40
  9. 13:30Lviv Dworzec PKS, w pobliżu zapory, ul. Stryiska, 109
  10. 16:00Krakovets cło (UA-PL)
  11. 18:00Korczowa cło (PL-UA)
  12. 01:00Zgorzelec cło (PL-DE)
  13. 01:05Ludwigsdorf cło (DE-PL)
  14. 04:30Dresden Riegel Platz
  15. 05:30Chemnitz ZOB untere Ebene Busst.10
  16. 08:00Nurnberg ZOB
  17. 09:00Ingolstadt ZOB, Esplanade Str.
  18. 10:00München Fröttmaning P+R Parkplatz
  19. 12:00Ulm Eberhard-Finckh-Straße
  20. 13:00Stuttgart airport Airport Busterminal SAB
  • Przewoźnik: Benz Express
  • Informacje dodatkowe: Zabieramy pasażerów w samolocie tylko w następującej kategorii: - obywatele państw członkowskich Unii Europejskiej; - obywatele mający prawo do stałego lub czasowego pobytu w krajach UE; - obywatele, którzy idą do pracy (wymagana jest wiza pracownicza); - uczniowie i studenci studiujący w Niemczech. Pasażer musi mieć polisę ubezpieczenia zdrowotnego i ochronną maskę medyczną.
  • Bagaż: 2 szt.do 50 kg (60x40x40) -za darmo, każdy dodatkowy kilogram 1 EUR

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation