Według czasu
Według ceny

Kurs Zaporizhia - Heilbronn

Wyjazdy: 23 Paź, 27 Paź, 30 Paź, 3 Lis, 6 Lis, 10 Lis, 13 Lis, 17 Lis, 20 Lis, 24 Lis
16:00 Zaporizhia Dworzec autobusowy, Soborniy ave., 20
18:00 Dnipro Dworzec autobusowy, Kurchatova str. 10
21:30 Kharkiv Dworzec autobusowy, prospekt Gagarina 22
00:30 Poltava Dworzec autobusowy, ul.Velikotirnovskaya 7
02:30 Lubny Dworzec PKS, pr. Volodymyrskiy 157
06:15 Kiev Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
07:15 Kiev Dworzec PKS, "Dachnaja", pr. Peremogy 142
08:30 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
11:00 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
14:00 Lviv Dworzec autobusowy, w pobliżu zapory, ul. Strijska 109
05:30 Chemnitz ZOB
06:15 Gera Dworzec
07:30 Hof Autohof Münchenberg, Ausfahrt 35
09:00 Nurnberg ZOB
10:00 Ingolstadt ZOB, Esplanade Str.
11:00 München Fröttmaning P+R Parkplatz
13:00 Ulm Eberhard-Finckh-Straße
14:00 Stuttgart airport Airport Busterminal SAB
15:00 Heilbronn Bahnhofstraße 36,
Przewoźnik: Benz Express
Bagaż: 2 szt.do (60x40x40) -za darmo, każdy dodatkowy kilogram 1 EUR
Informacje dodatkowe: Pasażer musi być na przystanku za 30 minut do wysyłki autobusu. Przewóz rowerów w zdemontowanym stanie - 50 EUR. Przewóz zwierząt 50%-80% od ceny biletu.
Rabaty: 10% Grupa od 10 osób
10% Dzieci 12-16 lat
10% Emeryci od 60 lat
10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
10% Studenti poniżej 26 roku życia (ISIC)
20% Dzieci 5-12 lat
50% Dzieci 0-5 lat (tylko z rodzicami)

Pokaż wszystkie kursy Zaporizhia - Heilbronn

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information