Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs 067 Amsterdam - Praha (07:40)

07:40 Amsterdam Sloterdijk, Radarweg (Orlyplein), 1043 DT
10:50 Osnabruck Dworzec autobusowy, Eisenbahnstraße 10
11:35 Bad Oeynhausen Dworzec autobusowy, Königstraße 2,
12:55 Hannover
13:55 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
15:10 Magdeburg
17:00 Leipzig Hbf.,Goethestr
18:40 Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
20:40 Praha
Przewoźnik: Meinfernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy Amsterdam - Praha

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information