Według czasu
Według ceny

Kurs 067 Amsterdam - Praha (07:40)

Wyjazdy: 18 Paź, 19 Paź, 20 Paź, 21 Paź, 22 Paź, 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 27 Paź
07:40 Amsterdam Sloterdijk, Radarweg (Orlyplein), 1043 DT
10:50 Osnabruck Dworzec PKS, Eisenbahnstraße 10
11:35 Bad Oeynhausen Dworzec PKS, Königstraße 2
12:55 Hannover ZOB
13:55 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
15:10 Magdeburg ZOB am Hbf
17:00 Leipzig Hbf.,Goethestr
18:40 Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
20:40 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
Przewoźnik: Meinfernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy Amsterdam - Praha

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information