Według czasu
Według ceny

Kurs Budapest - Miercurea-Ciuc

Wyjazdy: 22 Paź, 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 27 Paź, 28 Paź, 29 Paź, 30 Paź, 31 Paź
23:00 Budapest Groupama Aréna (FTC) - Népliget, st. Orangeways
02:30 Debrecen DKV megálló 2-es trolibusz Petőfi tér
04:30 Oradea Autogara Intrans
07:45 Cluj-Napoca Autogara FANY
08:10 Turda Autogara Sens Vest
08:55 Ludus Autogara LUTEX
09:10 Iernut Dworzec autobusowy
09:40 Targu-Mures Gheorghe Doja nr. 143.
10:40 Sovata Autogara
10:50 Praid Dworzec autobusowy
12:20 Miercurea-Ciuc Autogara
Przewoźnik: OrangeWays
Rabaty: 50% Dzieci 0-15 lat

Pokaż wszystkie kursy Budapest - Miercurea-Ciuc

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information