Według czasu
Według ceny

Kurs 164 Berlin - Hamburg (08:00)

Wyjazdy: 15 Gru, 16 Gru, 17 Gru, 18 Gru, 19 Gru, 20 Gru, 21 Gru, 22 Gru, 23 Gru, 24 Gru
08:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
09:40 Magdeburg ZOB am Hbf
11:05 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
12:15 Celle Dworzec autobusowy, Trüllerstraße, 29221
12:40 Bergen (Celle) Harburger Straße 20, 29303
13:00 Soltau Autohof Soltau Süd
13:55 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy Berlin - Hamburg

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information