Według czasu
Według ceny

Kurs 164 Berlin - Hamburg (08:00)

Wyjazdy: 17 Paź, 18 Paź, 19 Paź, 20 Paź, 21 Paź, 22 Paź, 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź
08:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
09:40 Magdeburg ZOB am Hbf
11:05 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
12:15 Celle Dworzec autobusowy, Trüllerstraße, 29221
12:40 Bergen (Celle) Harburger Straße 20, 29303
13:00 Soltau Autohof Soltau Süd
13:55 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy Berlin - Hamburg

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information