Według czasu
Według ceny

Kurs 164 Hamburg - Berlin (11:00)

Wyjazdy: 13 Gru, 14 Gru, 15 Gru, 16 Gru, 17 Gru, 18 Gru, 19 Gru, 20 Gru, 21 Gru, 22 Gru
15:00 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
15:55 Soltau Autohof Soltau Süd
16:15 Bergen (Celle) Harburger Straße 20, 29303
16:45 Celle Dworzec autobusowy, Trüllerstraße, 29221
18:10 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
19:25 Magdeburg ZOB am Hbf
21:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy Hamburg - Berlin

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information