Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs 164 Hamburg - Berlin (11:00)

15:00 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
15:55 Soltau Autohof Soltau Süd
16:15 Bergen (Celle) Harburger Straße 20, 29303
16:45 Celle Dworzec autobusowy, Trüllerstraße, 29221
18:10 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
19:25 Magdeburg
21:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy Hamburg - Berlin

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information