Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs 540 Amsterdam - Praha - Brno

13:20 Amsterdam
14:00 Utrecht P+R Westraven (Griffioenlaan 1)
14:50 Rotterdam
15:40 Breda Central Station - Stationweg
16:40 Eindhoven
17:50 Venlo
18:50 Düsseldorf
19:50 Köln Międzynarodowy przystanek autobusowy, Gummersbacher Str., Fernbus-Haltestelle (naprzeciwko KölnArena 2)
20:30 Bonn
22:35 Frankfurt am Main airport Lotnisko
00:35 Wurzburg
02:00 Nurnberg airport Lotnisko
02:20 Nurnberg
05:05 Plzeň Dworzec, ul.Husova 90
06:30 Praha
Przewoźnik: Student Agency
Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
15% Student
50% Dzieci 0-15 lat

Pokaż wszystkie kursy Amsterdam - Praha

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information