Według czasu
Według ceny

Kurs 058 Berlin - Krefeld (10:30)

Wyjazdy: 20 Lis, 23 Lis, 24 Lis, 26 Lis, 27 Lis, 30 Lis, 1 Gru, 3 Gru, 4 Gru, 7 Gru
10:30 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
13:45 Hannover ZOB
16:35 Hamm Busbahnhof, Unionstraße
17:30 Herne Bf. Busbahnhof Westring
18:10 Bottrop Am Hauptbahnhof
18:30 Oberhausen Hbf Fernbushaltestelle
18:50 Duisburg Hbf
19:20 Krefeld Hbf, Südseite
Przewoźnik: Meinfernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy Berlin - Krefeld

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information