Według czasu
Według ceny

Kurs 058 Berlin - Krefeld (10:30)

Wyjazdy: 28 Cze, 29 Cze, 30 Cze, 1 Lip, 2 Lip, 3 Lip, 4 Lip, 5 Lip, 6 Lip, 7 Lip
10:30 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
13:45 Hannover
16:35 Hamm
17:30 Herne Bf. Busbahnhof Westring
18:10 Bottrop Am Hauptbahnhof
18:30 Oberhausen Hbf Fernbushaltestelle
18:50 Duisburg Hbf
19:20 Krefeld
Przewoźnik: Meinfernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy Berlin - Krefeld

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information