Według czasu
Według ceny

Kurs 058 Berlin - Krefeld (10:30)

Wyjazdy: 19 Paź, 20 Paź, 22 Paź, 23 Paź, 26 Paź, 27 Paź, 29 Paź, 30 Paź, 2 Lis, 3 Lis
10:30 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
13:45 Hannover ZOB
16:35 Hamm Busbahnhof, Unionstraße
17:30 Herne Bf. Busbahnhof Westring
18:10 Bottrop Am Hauptbahnhof
18:30 Oberhausen Hbf Fernbushaltestelle
18:50 Duisburg Hbf
19:20 Krefeld Hbf, Südseite
Przewoźnik: Meinfernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy Berlin - Krefeld

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information