Według czasu
Według ceny

Kurs 058 Krefeld - Berlin (11:05)

Wyjazdy: 26 Lis, 3 Gru, 10 Gru, 17 Gru, 24 Gru, 31 Gru, 7 Sty, 14 Sty, 21 Sty, 28 Sty
11:05 Krefeld Hbf, Südseite
11:45 Duisburg Hbf
12:05 Oberhausen Hbf Fernbushaltestelle
12:20 Bottrop Am Hauptbahnhof
13:00 Herne Bf. Busbahnhof Westring
13:50 Hamm Busbahnhof, Unionstraße
16:45 Hannover ZOB
19:50 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy Krefeld - Berlin

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information