Według czasu
Według ceny

Kurs 037 Duisburg - Munchen (11:45)

Wyjazdy: 22 Paź, 29 Paź, 5 Lis, 12 Lis, 19 Lis, 26 Lis, 3 Gru, 10 Gru, 17 Gru, 24 Gru
11:45 Duisburg Hbf
12:10 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
12:55 Dortmund ZOB, Steinstrasse
14:15 Siegen Koblenzerstraße
15:50 Giessen Mathematikum, Liebigstraße 8
17:10 Aschaffenburg Busbahnhof
18:20 Wurzburg Hbf
19:55 Nurnberg Hbf/Willi‐Brand‐Platz
22:10 München Dworzec PKS, Arnulfstraße 21
Przewoźnik: Meinfernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy Duisburg - München

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information