Według czasu
Według ceny

Kurs 037 Munchen - Duisburg (09:15)

Wyjazdy: 18 Paź, 19 Paź, 20 Paź, 21 Paź, 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 27 Paź, 28 Paź
09:15 München Dworzec PKS, Arnulfstraße 21
11:35 Nurnberg Hbf/Willi‐Brand‐Platz
13:10 Wurzburg Hbf
14:20 Aschaffenburg Busbahnhof
15:40 Giessen Mathematikum, Liebigstraße 8
17:30 Siegen Koblenzerstraße
18:50 Dortmund ZOB, Steinstrasse
19:35 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
19:55 Duisburg Hbf
Przewoźnik: Meinfernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy München - Duisburg

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information