Według czasu
Według ceny

Kurs 056 Amsterdam - Medebach

Wyjazdy: 21 Paź, 22 Paź, 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 27 Paź, 28 Paź, 29 Paź, 30 Paź
10:50 Amsterdam Sloterdijk, Radarweg (Orlyplein), 1043 DT
11:35 Utrecht Centraal Station - Beatrix Theater - Jaarbeursplein
12:35 Arnhem Central Station - Bouricius Straat
14:00 Oberhausen Hbf Fernbushaltestelle
14:20 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
15:05 Dortmund ZOB, Steinstrasse
16:00 Neheim-Hüsten (Arnsberg) Dworzec PKS, Bahnhofstraße 136
16:30 Meschede Dworzec PKS, Le-Puy-Straße 8, pl.8
16:50 Bodefeld ZOB
17:00 Siedlinghausen
17:15 Winterberg
17:35 Medebach Center Parcs Park
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy Amsterdam - Dortmund

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information