Według czasu
Według ceny

Kurs 056 Amsterdam - Medebach

Wyjazdy: codziennie
10:50 Amsterdam Sloterdijk, Radarweg (Orlyplein), 1043 DT
11:35 Utrecht Centraal Station - Beatrix Theater - Jaarbeursplein
12:35 Arnhem Centraal Station - Bouricius Straat
14:00 Oberhausen Hbf Fernbushaltestelle
14:20 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
15:05 Dortmund
16:00 Neheim-Hüsten (Arnsberg) Dworzec autobusowy, Bahnhofstraße 136
16:30 Meschede Dworzec autobusowy, Le-Puy-Straße 8, pl.8
16:50 Bodefeld ZOB
17:00 Siedlinghausen
17:15 Winterberg
17:35 Medebach Center Parcs Park
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy Amsterdam - Dortmund

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information