Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs 354 Saalfeld - Berlin (16:25)

16:25 Saalfeld Bf
16:35 Rudolstadt Schwarza Traube
16:45 Rudolstadt Bahnhof
16:55 Uhlstadt Bahnhof
17:05 Orlamünde
17:10 Kahla Bahnhof
17:35 Jena Dworzec autobusowy "Paradies"
20:30 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
Przewoźnik: Meinfernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy Jena - Berlin

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information