Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs 354 Berlin - Saalfeld (15:00)

15:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
18:00 Jena Dworzec autobusowy "Paradies"
18:25 Kahla Bahnhof
18:30 Orlamünde
18:40 Uhlstadt Bahnhof
18:50 Rudolstadt Bahnhof
19:00 Rudolstadt Schwarza Traube
19:10 Saalfeld Bf
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy Berlin - Jena

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information