Według czasu
Według ceny

Kurs 350 Rakhov - Praha (from 01.04)

13:00 Rachiv
14:50 Tyachiv Dworzec autobusowy, ul. Mayakovskogo 4a
15:40 Khust
16:40 Irshava
17:40 Mukachevo Dworzec, Akademika Pavlova 14
18:40 Uzhgorod Dworzec, ul.Stancijna 2
22:35 Poprad Dworzec
00:35 Žilina Dworzec
04:50 Brno
07:30 Praha
Przewoźnik: Regabus
Bagaż: 1 worek do 25kg - bezpłatnie, każdy następny od 7 EUR
Rabaty: 20% Dzieci 12-15 lat
50% Dzieci 0-11 lat

Pokaż wszystkie kursy Rachiv - Praha

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information