Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs 350 Rakhov - Praha (from 01.04)

13:00 Rachiv
14:50 Tyachiv Dworzec autobusowy, ul. Mayakovskogo 4a
15:40 Khust
16:40 Irshava
17:40 Mukachevo Dworzec, Akademika Pavlova 14
18:40 Uzhgorod Dworzec, ul.Stancijna 2
19:00 Uzhgorod airport Lotnisko
22:35 Poprad Dworzec
00:35 Žilina Dworzec
04:50 Brno
Przewoźnik: Regabus
Bagaż: 1 worek do 25kg - bezpłatnie, każdy następny od 7 EUR
Rabaty: 10% Student (Euro26)
10% Student (ISIC)
10% Emeryci od 60 lat
20% Dzieci 10-15 lat
50% Dzieci 4-10 lat
80% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Rachiv - Hradec Králové

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information