Według czasu
Według ceny

Kurs 1458 Bonn - Warszawa - Riga

Wyjazdy: 24 Paź, 25 Paź, 27 Paź, 28 Paź, 30 Paź, 31 Paź, 1 Lis, 3 Lis, 4 Lis, 6 Lis
07:40 Bonn International Bus Parking, Rabinstr.
08:25 Köln Międzynarodowy przystanek autobusowy, Gummersbacher Str., Fernbus-Haltestelle (naprzeciwko KölnArena 2)
09:25 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str.140
10:05 Duisburg Otto-Keller-Straße
10:40 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
11:30 Dortmund ZOB, Steinstrasse
13:10 Munster Fernreisebusse “Hafenstraße” Parkplatz Hafenstraße / Frie-Vendt-Straße
14:15 Osnabruck OB am HBF, Eisenbahnstr. 15
15:30 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
20:00 Magdeburg ZOB am Hbf
22:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
06:05 Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
07:50 Ostrow Mazowiecka ul. Pilata 3 (przy Dw. PKS)
09:20 Bialystok Dworzec PKS, ul. Monte Casino 8
10:45 Augustow (podlaskie) Parking przy ul. Koscielnej
11:40 Suwalki ul. Utrata (przy Dw. PKS)
13:45 Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
Przewoźnik: Ecolines Estonia OU
Informacje dodatkowe: Miejsca z 1 po 4 nie mogą zajmować pasażery do 14 lat.
Rabaty: 10% Dzieci 13-18 lat
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
10% Student (Euro26)
10% Student (ISIC)
10% Student (ITIC)
50% Dzieci 0-5 lat (tylko z rodzicami)
50% Dzieci 5-12 lat (tylko z rodzicami)

Pokaż wszystkie kursy Bonn - Marijampolė

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information