Według czasu
Według ceny

Kurs 307 Kassel - Zurich

Wyjazdy: 21 Paź, 22 Paź, 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 27 Paź, 28 Paź, 29 Paź, 30 Paź
08:25 Kassel Dworzec autobusowy, "Wilhelmshöhe"
09:10 Bad Zwesten Brunnenstraße
10:00 Marburg Krummbogen
10:40 Giessen Mathematikum, Liebigstraße 8
12:00 Frankfurt am Main Hbf
12:30 Darmstadt Hbf, Westseite
13:30 Heidelberg Hauptbahnhof
16:00 Freiburg im Breisgau Hbf/ZOB
17:05 Lörrach Dworzec PKS, Bahnhofstraße, 79539, pl. C i D
18:15 Zürich Carparkplatz am Shilquai
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy Kassel - Zürich

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information