Według czasu
Według ceny

Kurs 877202 Sofia - Warszawa - Riga

16:15 Sofia
02:15 Szeged
04:10 Budapest
06:25 Brno
07:35 Wien
08:55 Bratislava
09:30 Praha
14:35 Wroclaw Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
15:30 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
17:10 Katowice ul. Piotra Skargi 6
18:15 Czestochowa
19:00 Lodz Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 227
22:00 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
00:50 Bialystok Dw. Autobusowy, Monte Casino 8
05:30 Kaunas Autobusu stotis, Vytauto pr. 24
07:30 Vilnius Autobusu stotis, Sodu g.22
07:50 Ostrow Mazowiecka ul. Pilata 3 (przy Dw. PKS)
09:20 Panevėžys
10:45 Augustow
11:40 Suwalki
11:45 Riga
14:00 Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
Przewoźnik: Ecolines Estonia OU
Rabaty: 10% Dzieci 13-18 lat
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
10% Student (Euro26)
10% Student (ISIC)
10% Student (ITIC)
50% Dzieci 0-5 lat (tylko z rodzicami)
50% Dzieci 5-12 lat (tylko z rodzicami)

Pokaż wszystkie kursy Sofia - Marijampolė

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information