Według czasu
Według ceny

Kurs 141 Hof - Chur (12:15)

Wyjazdy: 26 Paź, 2 Lis, 9 Lis, 16 Lis, 23 Lis, 30 Lis, 7 Gru, 14 Gru, 21 Gru, 28 Gru
12:15 Hof Hauptbahnhof, Haltestelle 5
13:25 Weiden in der Oberpfalz Neues Rathaus, Doktor-Pfleger-Straße
14:35 Regensburg Hbf, Bahnhofstraße
17:25 München Dworzec PKS, Arnulfstraße 21
19:35 Lindau Dworzec PKS, Bregenzer Straße 48
19:55 Bregenz Dworzec PKS, Fritz-Mayer-Platz 1, 6900
20:15 Dornbirn Dworzec PKS, Bahnhofstraße, 6850
21:35 Chur Dworzec PKS, Gürtelstraße 14
Przewoźnik: Meinfernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy Hof - Chur

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information