Według czasu
Według ceny

Kurs 035 Sauerland - Berlin (13:20)

Wyjazdy: 27 Lip, 28 Lip, 29 Lip, 30 Lip, 31 Lip, 1 Sie, 2 Sie, 3 Sie, 4 Sie, 5 Sie
13:20 Neheim-Hüsten (Arnsberg) Dworzec autobusowy, Bahnhofstraße 136
13:35 Arnsberg Dworzec autobusowy, Zu den Werkstätten 1
13:55 Meschede Dworzec autobusowy, Le-Puy-Straße 8, pl.8
14:10 Bestwig Dworzec autobusowy, Bundesstraße 141A
14:20 Olsberg Dworzec autobusowy, Bahnhofstraße, 59939, pl.1
14:25 Altenbüren ul. Briloner Tor 1
14:40 Brilon Dworzec autobusowy, Bahnhofstraße 45, pl.C
15:10 Marsberg Dworzec autobusowy, Bahnstraße 6
16:10 Kassel Dworzec autobusowy, "Wilhelmshöhe"
17:40 Gottingen Hbf. Berliner Str.
19:15 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
21:45 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
Przewoźnik: Meinfernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy Kassel - Berlin

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information