Według czasu
Według ceny

Kurs 035 Berlin - Sauerland (09:00)

Wyjazdy: 29 Cze, 30 Cze, 1 Lip, 2 Lip, 3 Lip, 4 Lip, 5 Lip, 6 Lip, 7 Lip, 8 Lip
09:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
11:35 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
13:10 Gottingen Hbf. Berliner Str.
14:40 Kassel
15:40 Marsberg Dworzec autobusowy, Bahnstraße 6
16:15 Brilon Dworzec autobusowy, Bahnhofstraße 45, pl.C
16:25 Altenbüren ul. Briloner Tor 1
16:30 Olsberg Dworzec autobusowy, Bahnhofstraße, 59939, pl.1
16:45 Bestwig Dworzec autobusowy, Bundesstraße 141A
16:55 Meschede Dworzec autobusowy, Le-Puy-Straße 8, pl.8
17:15 Arnsberg Dworzec autobusowy, Zu den Werkstätten 1
17:30 Neheim-Hüsten (Arnsberg) Dworzec autobusowy, Bahnhofstraße 136
Przewoźnik: Meinfernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy Berlin - Kassel

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information