Według czasu
Według ceny

Kurs 018 Leverkusen - Harlesiel

Wyjazdy: 18 Paź, 19 Paź, 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 30 Paź, 31 Paź, 1 Lis, 2 Lis
07:00 Leverkusen Dworzec kolejowy
07:50 Düsseldorf ZOB
08:40 Essen Hbf., Am Hauptbahnhof 5
09:10 Dorsten ZOB
12:05 Leer Emspark
12:35 Emden Hbf
12:45 Norden ZOB
13:25 Norddeich ZOB (Port)
13:45 Neßmersiel Bus Station
14:00 Neßmersiel Hafen
14:20 Dornumersiel Busbahnhof
14:35 Esens Haltestelle Sterburer Weg
15:05 Harlesiel Hafen
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy Leverkusen - Norden

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information