Według czasu
Według ceny

Kurs 018 Harlesiel - Leverkusen

Wyjazdy: Pn, Cz, Pt, Sb, Nd
11:15 Harlesiel Hafen
11:45 Esens Haltestelle Sterburer Weg
12:00 Dornumersiel Busbahnhof
12:15 Neßmersiel Bus Station
12:20 Neßmersiel Hafen
12:35 Norddeich ZOB (Port)
13:00 Norden ZOB
13:40 Emden Hbf
14:20 Leer Emspark
17:15 Dorsten ZOB
17:45 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
18:35 Düsseldorf
19:30 Leverkusen Dworzec kolejowy
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy Norden - Leverkusen

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information