Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs 036 Saarbrucken - Wien

06:25 Saarbrucken Dworzec autobusowy Dudweilerstraße
06:55 Neunkirchen, Saarland Lindenallee 16, 66538
07:15 Homburg Hauptbahnhof DB
07:40 Zweibrücken Hbf, Poststraße 37, 66482
08:05 Pirmasens Dworzec kolejowy
08:55 Landau in der Pfalz Dworzec kolejowy
09:45 Karlsruhe Hbf, ZOB
11:05 Stuttgart
13:25 Augsburg P+R Platz Oberhausen Nord - Donauwörther Str.
15:00 München ZOB
16:50 Simbach am Inn Bahnhofstraße, 84359
17:00 Braunau am Inn Kolpingplatz 1, 5280
20:20 Wien Stadion Center, Olympiaplatz 2
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy Saarbrucken - Wien

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information