Według czasu
Według ceny

Kurs Kiev - Genova

Wyjazdy: 26 Paź, 2 Lis, 9 Lis, 16 Lis, 23 Lis, 30 Lis, 7 Gru, 14 Gru, 21 Gru, 28 Gru
08:30 Kiev Dworzec PKS, "Dachnaja", pr. Peremogy 142
10:00 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
13:15 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
14:00 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
17:00 Lviv ul.Kuznevyča 2
20:00 Uzhgorod Przystanek na żądanie
13:00 Udine Autostaz. Viale Europa Unita
14:30 Mestre Viale stazione, 1 Eurolines, Mestre
15:00 Padova Autostaz. Piazzale Boschetti
15:40 Vicenza Di fronte stazione FS fermata Bus
16:50 Verona Stazione F5 Porta Nova – Gare centrale
18:00 Brescia Autostazione Ciba Via Solferino
20:00 Milano Terminal Bus Milano - Lampugnano, Via G.Natta
22:15 Torino Autostazione Corso Vittorio Emanuele 131
00:10 Savona Dworzec kolejowy, Piazza Aldo Moro
01:15 Genova Piazza Della Vittoria
Przewoźnik: Lviv-Inturtrans
Bagaż: 1 szt.do 30kg-za darmo, każdy dodatkowy kilogram 1,5 EUR
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt (od 3 miesięcy i więcej) ze wszystkimi dokumentami i w klatce - jest dozwolony. Dopłata - 50% od ceny biletu.
Rabaty: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
50% Dzieci 0-11 lat

Pokaż wszystkie kursy Kiev - Genova

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information