Według czasu
Według ceny

Kurs 019 Leverkusen - Esens

Wyjazdy: codziennie
09:00 Leverkusen Dworzec kolejowy
09:55 Wuppertal Bf. Oberbarmen Berliner Str.206
10:40 Dortmund
11:45 Munster
14:25 Oldenburg
15:20 Wilhelmshaven Markt Str. 1
15:40 Hooksiel ZOB
15:50 Horumersiel Goldstraße 6
15:55 Schillig Jadestraße
16:15 Harlesiel Hafen
16:15 Carolinensiel
16:30 Neuharlingersiel Am Hafen Ost 20
16:45 Bensersiel Am Hafen 20 A
16:55 Esens Haltestelle Sterburer Weg
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy Leverkusen - Oldenburg

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information