Według czasu
Według ceny

Kurs 019 Esens - Leverkusen

Wyjazdy: 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 30 Paź, 31 Paź, 1 Lis, 2 Lis, 6 Lis, 7 Lis
08:20 Esens Haltestelle Sterburer Weg
08:25 Bensersiel Am Hafen 20 A
08:40 Neuharlingersiel Am Hafen Ost 20
08:50 Carolinensiel Neue Straße 4
08:55 Harlesiel Hafen
09:15 Schillig Jadestraße
09:20 Horumersiel Goldstraße 6
09:30 Hooksiel ZOB
10:00 Wilhelmshaven Markt Str. 1
11:00 Oldenburg ZOB, Karlstrasse (Hbf)
13:45 Munster Hbf
14:45 Dortmund ZOB, Steinstrasse
15:25 Wuppertal Bf. Oberbarmen Berliner Str.206
16:15 Leverkusen Dworzec kolejowy
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy Oldenburg - Leverkusen

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information