Według czasu
Według ceny

Kurs 019 Norden - Leverkusen

Wyjazdy: 22 Paź, 27 Paź, 28 Paź, 29 Paź, 3 Lis, 4 Lis, 5 Lis, 10 Lis, 11 Lis, 12 Lis
14:30 Bensersiel Am Hafen 20 A
14:35 Esens Haltestelle Sterburer Weg
14:50 Neuharlingersiel Am Hafen Ost 20
15:00 Carolinensiel Neue Straße 4
15:05 Harlesiel Hafen
15:25 Schillig Jadestraße
15:30 Horumersiel Goldstraße 6
15:40 Hooksiel ZOB
16:15 Wilhelmshaven Markt Str. 1
17:20 Oldenburg ZOB, Karlstrasse (Hbf)
20:05 Munster Hbf
21:05 Dortmund ZOB, Steinstrasse
21:45 Wuppertal Bf. Oberbarmen Berliner Str.206
22:35 Leverkusen Dworzec kolejowy
Przewoźnik: MeinFernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy Oldenburg - Leverkusen

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information