Według czasu
Według ceny

Kurs Kiev - Kryvoi Rog (12:00) (1-2)

Wyjazdy: 27 Lis, 28 Lis, 4 Gru, 5 Gru, 11 Gru, 12 Gru, 18 Gru, 19 Gru, 25 Gru, 26 Gru
12:00 Kiev Dworzec PKP "Kiev", pobliżu restauracji "Drova", pl. Vokzalnaia 2
12:15 Kiev airport Zhulyany Terminal A
12:20 Kiev Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
12:30 Kiev Metro Charkivska
12:45 Kiev airport Boryspil Terminal D, last floor
13:00 Boryspil Sil'po market
15:00 Cherkasy Epicentr or Samolet
15:30 Smila Przystanek autobusowy "Na Pushke"
17:00 Kropyvnytskyi Dworzec, "Rybak"
19:00 Kryvyi Rih market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
Przewoźnik: Kryvorozhskiy Express
Bagaż: 1 bagaż do 20kg za darmo, każdy dodatkowy 50 UAH

Pokaż wszystkie kursy Kiev - Kryvyi Rih

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information