Według czasu
Według ceny

Kurs Kiev - Kryvoi Rog (06:00) (1-4,6)

Wyjazdy: 21 Paź, 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 28 Paź, 30 Paź, 31 Paź, 1 Lis, 2 Lis
06:00 Kiev Dworzec PKP "Kiev", pobliżu restauracji "Drova", pl. Vokzalnaia 2
06:15 Kiev airport Zhulyany Terminal A
06:20 Kiev Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
06:30 Kiev Metro Charkivska
06:45 Kiev airport Boryspil Terminal D, last floor
07:00 Boryspil Sil'po market
09:00 Cherkasy Epicentr or Samolet
09:30 Smila Przystanek autobusowy "Na Pushke"
11:00 Kropyvnytskyi Dworzec, "Rybak"
13:00 Kryvyi Rih market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
Przewoźnik: Kryvorozhskiy Express
Bagaż: 1 bagaż do 20kg za darmo, każdy dodatkowy 50 UAH

Pokaż wszystkie kursy Kiev - Kryvyi Rih

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information