Według czasu
Według ceny

Kurs 259 Brno - Geneve

Wyjazdy: 18 Paź, 19 Paź, 20 Paź, 21 Paź, 22 Paź, 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 27 Paź
18:00 Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
21:00 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
22:20 Plzeň Dworzec autobusowy, ul.Husova 90
05:00 Sankt Gallen Lagerstrasse
06:00 Zürich Carparkplatz am Shilquai
07:00 Luzern Parking Bus Inselipark
07:15 Basel Meret Oppenheim-Strasse
07:30 Bern Car-Terminal Neufeld Studerstrasse 3012
08:00 Fribourg Place St. Leonard
08:50 Lausanne Parking du Vélodrome
09:40 Genéve Gare Routiére Place Dorciére
Przewoźnik: Tourbus
Bagaż: 1 bagaż do 20kg(100x60x30) za darmo, każdy dodatkowy 6 EUR.

Pokaż wszystkie kursy Brno - Genéve

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information