Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs Minsk - Riga (09:50)

09:50 Minsk
11:40 Begoml Dworzec
12:30 Dokshytsy Dworzec autobusowy, ul. Leninskaja 1
13:10 Glybokaye (Vitebskaya obl.) Dworzec autobusowy
13:45 Sharkawshchyna Dworzec autobusowy, ul. Wokzalnaya
14:30 Braslaw
15:40 Daugavpils
17:30 Plavinas Dworzec
19:30 Riga
Przewoźnik: Minsktrans
Bagaż: 1 bagaż do 40kg (100x50x30) za darmo, każdy dodatkowy 10% ceny biletu
Rabaty: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
50% Dzieci 4-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Minsk - Riga

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information