Według czasu
Według ceny

Kurs Minsk - Riga (09:50)

Wyjazdy: 17 Paź, 18 Paź, 19 Paź, 20 Paź, 21 Paź, 22 Paź, 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź
09:50 Minsk Dworzec autobusowy Centrum, ul. Bobruiskaya 6
11:40 Begoml Dworzec
12:30 Dokshytsy Dworzec, ul. Leninskaja 1
13:10 Glybokaye (Vitebskaya obl.) Dworzec autobusowy
13:45 Sharkawshchyna Dworzec, ul. Wokzalnaya
14:30 Braslaw Dworzec autobusowy, ul.Leninskaja 43
15:40 Daugavpils Dworzec autobusowy, Viestura iela 10
17:30 Plavinas Dworzec autobusowy
19:30 Riga Dworzec autobusowy, ul.Pragas iela 1
Przewoźnik: Minsktrans
Bagaż: 1 bagaż do 40kg (100x50x30) za darmo, każdy dodatkowy 10% ceny biletu
Rabaty: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
50% Dzieci 4-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Minsk - Riga

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information