Według czasu
Według ceny

Kurs Riga - Minsk (07:55)

Wyjazdy: 20 Paź, 21 Paź, 22 Paź, 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 27 Paź, 28 Paź, 29 Paź
07:55 Riga Dworzec autobusowy, ul.Pragas iela 1
10:00 Plavinas Dworzec autobusowy
11:55 Daugavpils Dworzec autobusowy, Viestura iela 10
15:10 Braslaw Dworzec autobusowy, ul.Leninskaja 43
16:05 Sharkawshchyna Dworzec, ul. Wokzalnaya
16:45 Glybokaye (Vitebskaya obl.) Dworzec autobusowy
17:20 Dokshytsy Dworzec, ul. Leninskaja 1
17:55 Begoml Dworzec
19:45 Minsk Dworzec autobusowy Centrum, ul. Bobruiskaya 6
Przewoźnik: Minsktrans
Bagaż: 1 bagaż do 40kg (100x50x30) za darmo, każdy dodatkowy 10% ceny biletu
Rabaty: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
50% Dzieci 4-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Riga - Minsk

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information