Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs Minsk - St.Petersburg (17:50)

17:50 Minsk
20:40 Lepiel Dworzec autobusowy
22:00 Polotsk Dworzec, ul.Oktjabarskaha
01:20 Opochka Dworzec autobusowy
02:45 Ostrov
03:45 Pskov
06:10 Luga
08:40 Sankt-Peterburg Railway Station, "Vitebskiy", Zagorodniy pr. and Vvedenskiy kanal str.
Przewoźnik: Minsktrans
Bagaż: 1 bagaż do 40kg (100x50x30) za darmo, każdy dodatkowy 10% ceny biletu
Rabaty: 50% Dzieci 5-12 lat
50% Dzieci 0-5 lat

Pokaż wszystkie kursy Minsk - Sankt-Peterburg

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information