Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs St.Petersburg - Minsk (15:00)

15:00 Sankt-Peterburg Railway Station, "Vitebskiy", Zagorodniy pr. and Vvedenskiy kanal str.
17:35 Luga
20:05 Pskov
21:05 Ostrov
22:30 Opochka Dworzec autobusowy
01:40 Polotsk Dworzec, ul.Oktjabarskaha
03:00 Lepiel Dworzec autobusowy
05:45 Minsk
Przewoźnik: Minsktrans
Bagaż: 1 bagaż do 40kg (100x50x30) za darmo, każdy dodatkowy 10% ceny biletu
Rabaty: 50% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Sankt-Peterburg - Minsk

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information