Według czasu
Według ceny

Kurs Heilbronn - Kaliningrad

Wyjazdy: 21 Paź, 28 Paź, 4 Lis, 11 Lis, 18 Lis, 25 Lis, 23 Gru, 30 Gru, 6 Sty, 13 Sty
06:00 Heilbronn Busbahnhof des Hauptbahnhofes
07:00 Karlsruhe Hbf, Sudseite, ZOB, Schwarzwaldstr.
08:00 Mannheim ZOB, ul. Heinrich-von-Stephan
09:00 Frankfurt am Main airport Lotnisko
10:00 Limburg an der Lahn Kopenhagener Straße
11:30 Bonn International Bus Parking, Rabinstr.
13:00 Dortmund ZOB, Steinstrasse
14:30 Paderborn Autohof Mönkeloh
15:30 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
17:00 Hannover Dworzec autobusowy, Rundestraße 12
18:10 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
19:10 Magdeburg ZOB am Hbf
09:00 Kaliningrad Dworzec autobusowy, ul.Železnodorožnaja 7
Przewoźnik: Benz Reisen
Bagaż: 1 szt. 25 kg - za darmo, każdy dodatkowy od 5/15EUR
Informacje dodatkowe: Przewóz rowerów w zdemontowanym stanie - 50 EUR. Przewóz zwierzaków 40%-100% od ceny biletu.
Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
40% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Heilbronn - Kaliningrad

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information