Według czasu
Według ceny

Kurs Kaliningrad - Heilbronn

Wyjazdy: 19 Paź, 26 Paź, 2 Lis, 9 Lis, 16 Lis, 23 Lis, 30 Lis, 21 Gru, 28 Gru, 4 Sty
16:00 Kaliningrad Dworzec autobusowy, ul.Železnodorožnaja 7
04:00 Magdeburg ZOB am Hbf
05:00 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
06:20 Hannover Dworzec autobusowy, Rundestraße 12
08:00 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
09:00 Paderborn Autohof Mönkeloh
10:30 Dortmund ZOB, Steinstrasse
12:30 Bonn International Bus Parking, Rabinstr.
14:00 Limburg an der Lahn Kopenhagener Straße
15:00 Frankfurt am Main airport Lotnisko
16:00 Mannheim ZOB, ul. Heinrich-von-Stephan
17:00 Karlsruhe Hbf, Sudseite, ZOB, Schwarzwaldstr.
18:00 Heilbronn Busbahnhof des Hauptbahnhofes
Przewoźnik: Benz Reisen
Bagaż: 1 szt. 25 kg - za darmo, każdy dodatkowy od 5/15EUR
Informacje dodatkowe: Przewóz rowerów w zdemontowanym stanie - 50 EUR. Przewóz zwierzaków 40%-100% od ceny biletu.
Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
10% Osoby niepełnosprawne
40% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Kaliningrad - Heilbronn

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information