Według czasu
Według ceny

Kurs Kaliningrad - Heilbronn

Wyjazdy: Cz
16:00 Kaliningrad
04:00 Magdeburg
05:00 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
06:20 Hannover Dworzec autobusowy, Rundestraße 12
08:00 Bielefeld
09:00 Paderborn Autohof Mönkeloh
10:30 Dortmund
12:30 Bonn
14:00 Limburg an der Lahn Kopenhagener Straße
15:00 Frankfurt am Main airport Lotnisko
16:00 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
17:00 Karlsruhe
18:00 Heilbronn
Przewoźnik: Benz Reisen
Bagaż: 1 szt. 25 kg - za darmo, każdy dodatkowy od 5/15EUR
Informacje dodatkowe: Przewóz rowerów w zdemontowanym stanie - 50 EUR. Przewóz zwierzaków 40%-100% od ceny biletu.
Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
10% Osoby niepełnosprawne
40% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Kaliningrad - Heilbronn

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information