Według czasu
Według ceny

Kurs Karlsruhe - Moscow

Wyjazdy: 8 Lip, 15 Lip, 22 Lip, 29 Lip, 5 Sie, 12 Sie, 19 Sie, 26 Sie, 2 Wrz, 9 Wrz
13:00 Karlsruhe Hbf., Südseite
14:00 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
15:00 Frankfurt am Main airport Lotnisko
16:00 Montabaur ICE Bahnhof
17:30 Düsseldorf
18:00 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
19:00 Dortmund
20:00 Bielefeld
21:30 Hannover Dworzec autobusowy, Rundestraße 12
22:30 Braunschweig Ausfahrt 57,A2 Rasthof
23:30 Magdeburg
01:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
17:00 Brest Supermarket Mix
22:00 Minsk Hotel Westa
04:00 Smolensk
08:00 Moskva Ul. Akademik Pilyugin 26, w pobliżu Cafe "Uriuk"
10:00 Moskva
Przewoźnik: Benz Reisen
Bagaż: 1 szt. 25 kg - za darmo, każdy dodatkowy od 5/15EUR
Informacje dodatkowe: Przewóz rowerów w zdemontowanym stanie - 50 EUR. Przewóz zwierzaków 40%-100% od ceny biletu.
Rabaty: 40% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Karlsruhe - Moskva

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information