Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs Karlsruhe - Moscow

14:00 Karlsruhe Hbf., Südseite
15:00 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
16:00 Frankfurt am Main airport Lotnisko
17:00 Montabaur ICE Bahnhof
19:00 Düsseldorf
19:30 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
20:00 Dortmund
21:30 Bielefeld
23:00 Hannover Dworzec autobusowy, Rundestraße 12
00:01 Braunschweig Ausfahrt 57,A2 Rasthof
01:00 Magdeburg
02:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
17:00 Brest Supermarket Mix
22:00 Minsk Hotel Westa
04:00 Smolensk
08:00 Moskva Ul. Akademik Pilyugin 26, w pobliżu Cafe "Uriuk"
10:00 Moskva
Przewoźnik: Benz Reisen
Bagaż: 1 szt. 25 kg - za darmo, każdy dodatkowy od 5/15EUR
Informacje dodatkowe: Przewóz rowerów w zdemontowanym stanie - 50 EUR. Przewóz zwierzaków 40%-100% od ceny biletu.
Rabaty: 40% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Karlsruhe - Moskva

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information