Według czasu
Według ceny

Kurs Karlsruhe - Moscow

Wyjazdy: 21 Paź, 28 Paź, 4 Lis, 11 Lis, 18 Lis, 25 Lis, 2 Gru, 9 Gru, 16 Gru, 23 Gru
13:00 Karlsruhe Hbf., Südseite
14:00 Mannheim ZOB, ul. Heinrich-von-Stephan
15:00 Frankfurt am Main airport Lotnisko
16:00 Montabaur ICE Bahnhof
17:30 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str.140
18:00 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
19:00 Dortmund ZOB bei Hbf
20:00 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
21:30 Hannover Dworzec autobusowy, Rundestraße 12
22:30 Braunschweig Ausfahrt 57,A2 Rasthof
23:30 Magdeburg ZOB am Hbf
01:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
17:00 Brest Supermarket Mix
22:00 Minsk Hotel Westa
02:00 Krasnaia Gorka (Smolenskaia obl.) cło (RU-BY)
04:00 Smolensk Posterunek policji
08:00 Moskva Bus Stop "Teply Stan", Novoyasenenvsky prospekt 4
Przewoźnik: Benz Reisen
Bagaż: 1 szt. 25 kg - za darmo, każdy dodatkowy od 5/15EUR
Informacje dodatkowe: Przewóz dozwolony tylko dla obywateli panstwa rosyjskiego and białoruskiego. Przewóz rowerów w zdemontowanym stanie - 50 EUR. Przewóz zwierzaków 40%-100% od ceny biletu.
Rabaty: 40% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Karlsruhe - Moskva

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information