Według czasu
Według ceny

Kurs Moscow - Karlsruhe

Wyjazdy: 19 Paź, 26 Paź, 2 Lis, 9 Lis, 16 Lis, 23 Lis, 30 Lis, 7 Gru, 14 Gru, 21 Gru
12:30 Moskva Bus Stop "Teply Stan", Novoyasenenvsky prospekt 4
16:00 Smolensk Posterunek policji
17:30 Krasnaia Gorka (Smolenskaia obl.) cło (RU-BY)
20:00 Minsk Hotel Westa
23:55 Brest Supermarket Mix
14:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
15:00 Magdeburg ZOB am Hbf
16:00 Braunschweig Ausfahrt 57,A2 Rasthof
17:00 Hannover Dworzec autobusowy, Rundestraße 12
18:30 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
19:30 Dortmund ZOB bei Hbf
20:00 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
20:30 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str.140
22:00 Montabaur ICE Bahnhof
23:00 Frankfurt am Main airport Lotnisko
23:55 Mannheim ZOB, ul. Heinrich-von-Stephan
01:00 Karlsruhe Hbf., Südseite
Przewoźnik: Benz Reisen
Bagaż: 1 szt. 25 kg - za darmo, każdy dodatkowy od 5/15EUR
Informacje dodatkowe: Przewóz dozwolony tylko dla obywateli panstwa rosyjskiego and białoruskiego. Przewóz rowerów w zdemontowanym stanie - 50 EUR. Przewóz zwierzaków 40%-100% od ceny biletu.
Rabaty: 40% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Moskva - Karlsruhe

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information