Według czasu
Według ceny

Kurs Moscow - Karlsruhe

Wyjazdy: 6 Lip, 13 Lip, 20 Lip, 27 Lip, 3 Sie, 10 Sie, 17 Sie, 24 Sie, 31 Sie, 7 Wrz
12:00 Moskva Ul. Akademik Pilyugin 26, w pobliżu Cafe "Uriuk"
16:00 Smolensk
20:00 Minsk Hotel Westa
23:55 Brest Supermarket Mix
14:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
15:00 Magdeburg
16:00 Braunschweig Ausfahrt 57,A2 Rasthof
17:00 Hannover Dworzec autobusowy, Rundestraße 12
18:30 Bielefeld
19:30 Dortmund
20:00 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
20:30 Düsseldorf
22:00 Montabaur ICE Bahnhof
23:00 Frankfurt am Main airport Lotnisko
23:55 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
01:00 Karlsruhe Hbf., Südseite
Przewoźnik: Benz Reisen
Bagaż: 1 szt. 25 kg - za darmo, każdy dodatkowy od 5/15EUR
Informacje dodatkowe: Przewóz rowerów w zdemontowanym stanie - 50 EUR. Przewóz zwierzaków 40%-100% od ceny biletu.
Rabaty: 40% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Moskva - Karlsruhe

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information