Według czasu
Według ceny

Kurs Druskininkai - Minsk

Wyjazdy: Sb
16:00 Druskininkai
16:05 Druskininkai Sanatorium Białoruś
19:00 Grodno
19:31 Skidal Dworzec autobusowy
20:04 Shchuchyn Dworzec autobusowy
21:09 Lida
21:42 Iwye Dworzec autobusowy
22:08 Bakshty Dworzec autobusowy
22:15 Rasalishki Dworzec autobusowy
22:28 Rum Dworzec autobusowy
23:45 Minsk
Przewoźnik: Minsktrans
Bagaż: 1 bagaż do 40kg (100x50x30) za darmo, każdy dodatkowy 10% ceny biletu

Pokaż wszystkie kursy Druskininkai - Minsk

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information