Według czasu
Według ceny

Kurs Druskininkai - Minsk

Wyjazdy: 28 Paź, 4 Lis, 11 Lis, 18 Lis, 25 Lis, 2 Gru, 9 Gru, 16 Gru, 23 Gru, 30 Gru
16:00 Druskininkai Dworzec autobusowy, Gardino gatvė 1
16:05 Druskininkai Sanatorium Białoruś
19:00 Grodno Dworzec PKS, ul. Krasnoarmejska 7-A
19:31 Skidal Dworzec autobusowy
20:04 Shchuchyn Dworzec autobusowy
21:09 Lida Dworzec autobusowy, ul. Knjazja Gedimina 1
21:42 Iwye Dworzec autobusowy
22:08 Bakshty Dworzec autobusowy
22:15 Rasalishki Dworzec autobusowy
22:28 Rum Dworzec autobusowy
23:45 Minsk Dworzec autobusowy Centrum, ul. Bobruiskaya 6
Przewoźnik: Minsktrans
Bagaż: 1 bagaż do 40kg (100x50x30) za darmo, każdy dodatkowy 10% ceny biletu

Pokaż wszystkie kursy Druskininkai - Minsk

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information